לדבר בשפת הלקוח זה BASIC

הפתרון הנוח והיעיל ללימודי שפה זרה לעובדים שלכם.

20 שפות שונות

מורים מקצועיים ומנוסים

שיעורים פרטיים או בקבוצות קטנות

בלינגולרן ניתן ללמוד קורסים אונליין ב- 20 שפות ועם מיטב המורים מכל העולם. אנו עובדים מול גופים מובילים רבים, כגון משרד הביטחון והחברה המרכזית למשקאות.

קבוצות השיחה מובלות ע"י מורים דוברי השפה ברמת שפת אם.

המורים שלנו עם ניסיון עשיר בשיעורים פרטיים וקבוצתיים אונליין.

המורה מובילה שיח רב משתתפים המהווה בסיס נוח לכל משתתף ומאפשר לו לבוא לידי ביטוי באופן הטוב ביותר.

המפגשים הקבוצתיים שלנו מהנים ואינטראקטיביים. אפשרות לשיעורים אחד על אחד או בקבוצה המוגבלת ל-6 תלמידים. המשתתפים זוכים לתשומת לב אישית מהמורה. 

"כמורה לאנגלית, עם למעלה מ-15 שנים של ניסיון בתחום, אני מאמין שהדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית היא בתרגול הדיבור עם מורה מקצועי שמנחה ומוביל את השיחה, מחזק ומכווין כשצריך."

אישמעאל בן-אישראל

מנכ"ל לינגולרן

לינגולרן מזמינה את העובדים שלכם לשיעורים אינטראקטיביים במסגרת פרטית או קבוצתית,
ללמוד שפה אונליין בקורס שמותאם לדרישותיכם.
השיעור מתנהל בכיתה וירטואלית מתקדמת, שמאפשרת שיחה עם המורה, כתיבה על לוח, שיתוף מסכים, תרגולים תיקונים ושאלות תלמידים.
ניתן להתחבר לכיתה ממחשב, סמארטפון או טאבלט- מהבית, מהמשרד או כל מקום אחר. לימוד שפה חדשה או שיפור שפה לצרכים שונים כגון אנגלית עסקית.

 

לפרטים נוספים:

לפרטים נוספים:

כל הזכויות שמורות ללינגולרן 2023

לומדים שפות בדרישות שלכם, ברמה שלכם ובנוחות שלכם.
בלינגולרן נעשה הכל על מנת שתצליחו. נתאים את תכנית הלימודים לצרכי החברה שלכם ולרמת העובדים, נספק כיתה וירטואלית מתקדמת ונשבץ עבורכם מורים פרטיים דוברי שפת אם. לאורך כל הקורס נלווה אתכם בכל אתגר עד לסיומו המוצלח.

לבחירתכם שתי אפשרויות ללמידה:
• שיעורים פרטיים: כל עובד לומד עם מורה פרטי בזמן שלו, במקום שלו, ברמת הלימוד שלו.
• שיעורים קבוצתיים: הפתרון המשתלם ביותר ללימוד קבוצתי של שפות. קיבוץ כמה עובדים באותה רמת לימוד לקבוצה אחת והעברת שיעורים קבוצתיים אונליין- כל אחד מביתו או כולם ביחד (למשל, בחדר הישיבות במשרד).

לקוחות מספרים

דקלה אדליס, מנהלת משאבי אנוש בחברת “פנאיה”, מספרת בעקבות סיומו של קורס עברית בלינגולרן לעובדי חברתה:

“עובדי החברה שסיימו את הקורס נהנו מאוד והרגישו שרמתם השתפרה. הם התרשמו מהמורה והרבו להרעיף שבחים על הקשב ותשומת הלב שלו, שהינם חשובים מאוד במדיום זה. הלימודים דרך האינטרנט היו עבורם מאוד נוחים ונגישים.”

“קיבלתי שירות מצוין. כל בקשה או רצון שהיו לי, צורך בשינוי מסוים או בקבלת פידבק – זכו לקשב מלא ולפתרון. גם בתחילת התהליך כשהיו ביטולים ושינויים במבנה של הקבוצות, התגובות לכך היו מהירות ויעילות. דברים נעשו בצורה ישירה וטובה מול התלמידים, ללא צורך במעורבות מצידי. באופן כללי, זמינות שירות הלקוחות הייתה גבוהה מאוד, כך שכל בקשה שלי זכתה למענה מהיר, ותמיד נמצאו עבורי פתרונות.”

“בשורה התחתונה, אין ספק שבכל מקרה בו אצטרך קורס נוסף, אבחר בלינגולרן.”

לחצו כאן כדי לקרוא את הראיון המלא 

לס סטיין, עובד חברת “פנאיה”, אשר למד עברית בלינגולרן:

השיעורים מהנים, בנויים באופן מושכל ועקבי ומספקים לי את הביטחון הדרוש על מנת להשתמש בעברית שלמדתי בשיחות יומיומיות. ההתקדמות שלי הפתיעה לא רק אותי, אלא גם אחרים.”

“דוד העניק יחס אישי ומגוון, שמר על רמת עניין גבוהה ושילב בין כל התכונות הנחוצות להצלחת הקורס – סבלנות, הפגנת ידע רב, הומור, דבקות בחומר, ניצול טוב של הזמן, התלהבות ויחס נעים.” 

“יום העבודה שלי עמוס מאוד ומתנהל בהתאם לשעון האמריקאי, כך שלא יכולתי למצוא זמן לאולפן בבוקר או למורה פרטי בשעות הערב. הלימודים דרך האינטרנט מהמשרד חסכו ממני נסיעות ובזבוז זמן רב – לא איבדתי שניה אחת של עבודה.”

לחצו כאן כדי לקרוא את הראיון המלא

שירה, עובדת בחברת Game effective “המורה שלי Selah מדהימה, מעבר לידע העצום שיש לה באנגלית, היא גם מצחיקה, מאוד חברותית, חשוב לה מאוד להכיר אותי ולכוון את השיעורים והחומר הנלמד בהתאמה אליי ולצרכיי.”

ינמינג מאוניברסיטת MIT, אשר למד סינית בלינגולרן: “ירון אנרגטי, מחויב ומלא במוטיבציה. הוא השתמש בטכניקות שונות כדי לעזור לי לעבור את הקושי בלימוד שפה חדשה (סינית). הוא סובלני, כיף לעבוד איתו והוא יעיל מאוד ותומך.”

שגית, עובדת חברת התיירות “אשת טורס”, אשר למדה אנגלית עסקית בלינגולרן: “נהנתי מאוד ללמוד בלינגולרן, רמתו המקצועית של המורה הייתה גבוהה מאוד והוא היה זמין לשאלות ומאוד מחויב. השיעורים עברו בכיף עם הסברים מפורטים ורמת האנגלית שלי השתפרה משמעותית.”

צפו בשיעור לדוגמה